18 თებერვალს სამეგრელოში აბონენტების ნაწილს ელექტროენერგია შეეზღუდება
გეგმიური სარეაბილიტაციო სამუშაოების გამო 18 თებერვალს ელექტროენერგიის მიწოდება დროებით შეეზღუდება აბონენტების ნაწილს „ენერგო-პროჯორჯიას“ ქსელში.
ზუგდიდი09:30დან 18:30საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს სოფლებში ჭკადუაში, ლია, ზედაეწერი, კახათი, ნარაზენი, ოდიში დამიმდებარე სოფლებს, ქ.ზუგდიდში ჩიქოვანის, ჭავაჭავაძის, ჩიტაძის, სარაჯიშვილის, წერეთლის დამიმდებარე ქუჩებს.
აბაშა11:00დან 17:00საათამდე-აბონენტებს ქ.აბაშაშიდა აბაშის მუნიციპალიტეტის სოფლებში.
სენაკი. 11:00დან 17:00საათამდე-აბონენტებსსოფლებში ძველი სენაკი, ფოცხო, უშაფათი, ლეძაძამე, ეწერი, ნოსირი და მიმდებარე სოფლებს, ქ.სენაკშიჭავჭვაძის, რუსთაველის, შენგელიას, ცაგარელის, გამსახურდიასა და მიმდებარე ქუჩებს.
მარტვილი. 12:00დან 18:00საათამდე  მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს  სოფლებს ხუნწი,სალხინო, ბანძა, ტალერი, დიდიჭყონი, ნაჯახაო დამიმდებარე სოფლებს.
ფოთი. 08:00დან 18:00საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს ნინოშვილის, აკაკის, კაკულიას, ფაზისის, ჭავჭავაძის, სამეგრელოს, ელადას, მალთაყვას დასხლებასდა მიმდებარე ქუჩებს.