20 თებერვალს სამეგრელოში აბონენტების ნაწილს ელექტროენერგია შეეზღუდება
გეგმიური სარეაბილიტაციო სამუშაოების გამო 20 თებერვალს ელექტროენერგიის მიწოდება დროებით შეეზღუდება აბონენტების ნაწილს „ენერგო-პროჯორჯიას“ ქსელში.
ზუგდიდი11:00დან 19:00საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს სოფლებშირუხი,ნაწულუკუ, ოდიში,კახათი, ნარაზენი, ხეცერა და მიმდებარე სოფლებს, ქ.ზუგდიდში ჩიქოვანის, ჭავჭავაძის, სოხუმის, კოსტავას და მიმდებარე ქუჩებს.
ხობი. 10:00დან 16:00საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს სოფლებში საჭოჭუო, პატარა ფოთი, ჭალადიდი.,შავღელე.
ფოთი. 10:00დან 18:00საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს აკაკის, ბარათაშვილის, ასათიანის, ჭონქაძის, კოლხეთის, გურიის და მიმდებარე ქუჩებს, მეშვიდე კილომეტრის დასახლებას.
სენაკი11:00დან 18:00საათამდე – აბონენტებსსოფლებში მენჯი, ეკი, ხორში, თეკლათი, სახარბედიო, ქ.სენაკში გიორგი ბრწყინვალეს, აღმაშენებლის, თაბუკაშვილის, ელიავას და მიმდებარე ქუჩებს.
მარტვილი. 11:30დან 18:30საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს სოფლებში გაჭედილი, ინჩხური, სალხინო, კურზუ, კიწია და მიმდებარე სოფლებს.
ჩხოროწყუ. 11:30დან 18:30საათამდე მონაკვეთში, მონაცვლეობით – აბონენტებს სოფლებში ნაფიჩხოვო, ჭოღა, თაია ,ახუთი, ქვედა ჩხოროწყუ და მიმდებარე სოფლებს.